Node

Kontakt

no en

NODE rådgivende ingeniører AS

C. Sundts gate 37
NO 5004 Bergen
Tel: +47 55 90 46 90
Epost: postmaster@node.no

Bergen

C. Sundts gate 37
NO 5004 Bergen

Voss

Bergsliplassen 2
NO 5700 Voss

Sigve Fossedal Olsen

Stilling: partner / daglig leder
Grad: Sivilingeniør MRIF
Utdannelse:
- Norges Tekniske Høgskole, 1993 (NTNU)
- Trondheim Ingeniørhøgskole, 1991 (HIST)
Mob. tel: +47 90 52 74 31
Epost: sigve.fossedal.olsen@node.no

Ronny Rykkje

Stilling: partner / sivilingeniør byggeteknikk
Grad: Sivilingeniør MRIF
Utdannelse:
- NTNU Trondheim, 1999
- Bergen Ingeniørhøgskole, 1991 (HIB)
Mob. tel: +47 41 47 08 84
Epost: ronny.rykkje@node.no

Andreas Zieritz

Stilling: partner / sivilingeniør byggeteknikk
Grad: Sivilingeniør MRIF
Utdannelse:
- Technische Universität Wien, Østerrike 1995
Mob. tel: +47 48 02 85 71
Epost: andreas.zieritz@node.no

Oddmund Raunsgard

Stilling: ingeniør byggeteknikk
Grad: Ingeniør / BSc
Utdannelse:
- Høgskolen i Bergen, 2008
Mob. tel: +47 414 38 102
Epost: oddmund.raunsgard@node.no

Even Høyland

Stilling: sivilingeniør byggeteknikk
Grad: Master i teknologi / sivilingeniør
Utdannelse:
- NTNU Trondheim, 2010
- Høgskolen i Bergen, 2008 (HIB)
Mob. tel: +47 95 18 75 46
Epost: even.hoyland@node.no

Vegard Bøe Holvik

Stilling: sivilingeniør byggeteknikk
Grad: Master i teknologi / sivilingeniør
Utdannelse:
- NTNU Trondheim, 2011
- Høgskolen i Bergen, 2009
Mob. tel: +47 95 78 52 57
Epost: vegard.holvik@node.no

Kristian Nesse Tordal

Stilling: sivilingeniør byggeteknikk
Grad: Master i teknologi / sivilingeniør
Utdannelse:
- NTNU Trondheim, 2012
- Høgskolen i Bergen, 2010 (HIB)
Mob. tel: +47 93 08 53 34
Epost: kristian.tordal@node.no

Marco Intelisano

Stilling: sivilingeniør byggeteknikk
Grad: Master i teknologi / sivilingeniør
Utdannelse:
- Universitet Catania
Mob. tel: +47 45 08 87 84
Epost: marco.intelisano@node.no

Line Samuelsen

Stilling: ingeniør byggeteknikk
Grad: Ingeniør / BSc
Utdannelse:
- Høgskolen i Bergen, 2014
Mob. tel: +47 472 77 537
Epost: line.samuelsen@node.no

Sanaz Khoddam Abbassi

Stilling: sivilingeniør byggeteknikk
Grad: BSc arkitektur / MSc+PhD byggeteknikk
Utdannelse:
- Eastern Mediterranean University, Nicosia, TRNC
Mob. tel: +47 97 48 56 82
Epost: sanaz.abbassi@node.no

Yasmin Balgobin

Stilling: kontoradministrasjon
Mob. tel: +47 41 24 92 04
Epost: yasmin.balgobin@node.no

Martine Kvangarsnes

Stilling: sivilingeniør byggeteknikk
Grad: Master i teknologi / sivilingeniør
Utdannelse:
- NTNU Trondheim, 2015
- Høgskolen i Bergen, 2013
Mob. tel: +47 451 62 042
Epost: martine.kvangarsnes@node.no

Trine Økland Småbrekke

Stilling: sivilingeniør byggeteknikk
Grad: Master i teknologi / sivilingeniør
Utdannelse:
- NTNU Trondheim, 2002-2007
- DTU Danmarks Tekniske Universitet, 2005-2006
- Universitet i Bergen, 2001-2002
Mob. tel: +47 907 95 452
Epost: trine.okland.smabrekke@node.no